>

Velkoobchod

LED žárovky velkoobchod

 

Velkoobchodní prodej led osvětlení je jednou z našich stěžejních činností. Za velkoobchodní ceny prodáváme profesionálům od elektrikářů a maloobchodních prodejců po elektro velkoobchody a supermarkety. Nespolupracujeme s internetovými obchody, prodej na internetu si řešíme sami. Máte-li zájem s námi spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat na email info@LEDtechnics.cz. Nezapomeňte uvést svůj telefon a IČ a přiložit výpis z obchodního rejstříku či živnostenský list.

 

Další možností, jak dostat ještě lepší cenu než jsou naše základní ceny, jsou indiviuální zakázky. Pokud se chystáte vybavit led osvětlením své kanceláře, dům nebo byt, a výše zakázky přesáhne 10.000,- Kč s DPH, kontaktujte nás a my pro Vás připravíme individuální ceny.

 

Musíme předem upozornit, že na emaily typu "Zašlete mi velkoobchodní ceník, děkuji", nereagujeme. Nejsme arogantní, ale neplýtváme svým časem a energií na lidi, kteří se neumí podepsat nebo nemají telefon.

 

Velkoobchodní prodej je u nás plně integrovaný do e-shopu, po vzájemné dohodě o spolupráci Vás u nás zaregistrujeme jako velkoobchodního zákazníka, a své objednávky pak děláte přímo v našem internetovém obchodě, za velkoobchodní ceny.

 

Dalším možnostem velkoobchodní spolupráce, i třeba na provizní bázi, se nebráníme - napište nám svou představu na info@LEDtechnics.cz a probereme to.

 


 

Led žárovky Led žárovky Led žárovky Spolehlivé LED pásky LED žárovky Led žárovky a levné elektro

LEDTechnics CZ s.r.o. | Štefánikovo nám. 18, 586 01 Jihlava | tel. 730 51 41 81

EKO-KOM