>

O Nás

Koupí LED žárovek, LED pásků, LED zářivek a LED svítidel z naší nabídky získáte unikátní zdroj příjemného, energeticky nenáročného a barevně stálého světla, které je založené na pokročilé technologii smd led. Díky našim cenám také výrazně ušetříte nejen vlastní peněženku, ale také životní prostředí. Pro všechny, kteří se v LED technologii ještě úplně neorientují, doporučujeme přečíst si náš článek Jak vybrat LED žárovku, kde Vám poradíme, jak vybrat LED žárovku se správnými parametry. 

Koupí LED žárovek LED žárovek v našem e-shopu ušetříte hned dvakrát. Jednak jsou naše LED žárovky někdy až o polovinu levnější než v mnoha kamenných obchodech, ale také výrazně ušetříte na elektrické energii (okolo 80-90% oproti běžným žárovkám). 

Mnoho zákazníků se nás ptá, jaký je rozdíl mezi značkovými LED žárovkami v hobby marketech a našimi LED žárovkami. Odpověď je taková, že kromě ceny v podstatě žádný. Vysoká cena v hobby centrech je dána hlavně vysokou marží značkového výrobce, který utrácí značnou část zisku za reklamy a budování značky, a také platí nehorázné poplatky řetězci. Velká většina LED žárovek (až na pár vyjímek), ať značkových nebo LED žárovky od našich dodavatelů jsou vyráběné v Číně a jediný rozdíl je obrázek na obalu. Zatímco my výhodu levné výroby přenášíme na zákazníka, a prodáváme LED žárovky levně, značkový výrobce si tuto výhodu ponechává pro sebe a své obchodní partnery.

Naší prioritou není za každou cenu vydělat, bereme tento projekt také jako osvětu a rádi každému poradíme ohledně výběru LED žárovek a ostatní LED technologie. Neváhejte nás tedy kontaktovat, rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti. 

V České republice působíme jako výhradní obchodní zastoupení holadského výrobce LEDTechnics, který má ve svém portfoliu značky Ledtechnics, Lumenix, Led Source. Veškerá výroba probíhá v Číně, ovšem pod dohledem holandských manažerů. Centrála LEDTechnics pro Východní Evropu je v Polsku, nelekněte se proto polských nápisů na některých krabičkách, nejedná se o polský produkt. V naší nabídce najdete LED žárovky i od jiných výrobců, jako je například V-TAC, i ty jsou vyráběny v Číně.

Jeden z hlavních důvodů, proč prodáváme LED světelné technologie, je aspek ochrany životního prostředí. LED technologie neje, že šetří životní prostředí svou minimální spotřebou elektrické energie, ale také v nich nejsou obsaženy těžké kovy. Je však nutné každý světelný zdroj ekologicky zlikvidovat, ideálně recyklací. Proto jsme zařídili v sídle naší společnosti místo zpětného odběru, kde můžete zdarma odevzdat použité LED světelné zdroje, ať už osobně nebo nám je zaslat na naší adresu, a my se postaráme o ekologickou likvidaci prostřednictvím kolektivního systému pro nakládání s použitými elektrospotřebiči.

S úctou,

LEDTechnics CZ

P.S.: Pokud Vás zajímá i ostatní elektro produkty, podívejte se na náš další e-shop www.LTC-elektro.cz, kde za skvělé ceny seženete kromě LED žárovek také levné elektro, jako jsou meteostanice, svítilny, baterie a jiné. 

Led žárovky Led žárovky LED světla Led žárovky Spolehlivé LED pásky LED žárovky LED A-Z

LEDTechnics CZ s.r.o. | Štefánikovo nám. 18, 586 01 Jihlava | tel. 730 51 41 81

EKO-KOM RETELA