>

O Nás

Koupí LED žárovek, LED pásků, LED zářivek a LED svítidel z naší nabídky získáte unikátní zdroj příjemného, energeticky nenáročného a barevně stálého světla, které je založené na pokročilé led světelné  technologii. Díky našim cenám také výrazně ušetříte nejen vlastní peněženku, ale také životní prostředí. Pro všechny, kteří se v LED technologii ještě úplně neorientují, doporučujeme přečíst si náš článek Jak vybrat LED žárovku, kde Vám poradíme, jak vybrat LED žárovku se správnými parametry. 

Koupí LED žárovek v našem e-shopu ušetříte hned dvakrát. Jednak jsou naše LED žárovky někdy až o polovinu levnější než v mnoha kamenných obchodech, ale také výrazně ušetříte na elektrické energii (okolo 80-90% oproti běžným žárovkám). 

Naší prioritou není za každou cenu vydělat, bereme tento projekt také jako osvětu a rádi každému poradíme ohledně výběru LED žárovek a ostatní LED technologie. Neváhejte nás tedy kontaktovat, rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti. 

V České republice působíme jako dovozce led žárovek a dalších světelných technologií, výhradně od evropských výrobců. Prodáváme též výrobky českých výrobců. Nicméně, veškerá výroba led žárovek probíhá z důvodu úspory nákladů v Číně, a to včetně těch od celosvětově známých (a drahých) značek.

Jeden z hlavních důvodů, proč prodáváme LED světelné technologie, je aspekt ochrany životního prostředí. LED technologie nejen, že šetří životní prostředí svou minimální spotřebou elektrické energie, ale také v nich nejsou obsaženy těžké kovy. Je však nutné každý světelný zdroj ekologicky zlikvidovat, ideálně recyklací. Proto jsme zařídili v sídle naší společnosti místo zpětného odběru, kde můžete zdarma odevzdat použité LED světelné zdroje, ať už osobně nebo nám je zaslat na naší adresu, a my se postaráme o ekologickou likvidaci prostřednictvím kolektivního systému pro nakládání s použitými elektrospotřebiči.

S úctou,

LEDTechnics CZ

P.S.: Pokud Vás zajímá i ostatní elektro produkty, podívejte se na náš další e-shop www.LTC-elektro.cz, kde za skvělé ceny seženete kromě LED žárovek také levné elektro, jako jsou meteostanice, svítilny, baterie a jiné. 

Led žárovky Led žárovky Led žárovky Spolehlivé LED pásky LED žárovky Led žárovky a levné elektro

LEDTechnics CZ s.r.o. | Štefánikovo nám. 18, 586 01 Jihlava | tel. 730 51 41 81

EKO-KOM