>

Výhody LED

Zvolíte-li si LED osvětlení, nebudete zklamáni, led přináší množství výhod. Je nejen efektivní a vysoce úsporné, ale také šetrné k životnímu prostředí.

 

Zvažte vlastnosti LED osvětlení a uvidíte sami, proč byste do něj měli investovat:

 

Energetická účinnost - výzkum ukazuje, že LED osvětlení je až o 80-90% úspornější na spotřebě elektrické energie, než běžné žárovky. LED je nejvíce energeticky účinné osvětlení na světě.

 

Životnost – LED diody od předních světových výrobců, používané v našich výrobcích, Vám budou sloužit až 50 000 hodin, což je až 50 krát delší doba než u běžných žárovek. Navíc jsou mnohem více odolné vůči častému zapínání a vypínání a mechanickému poškození, což může hrát důležitou roli při koupi osvětlení na pracoviště, do těžko přístupných míst nebo pro pouliční osvětlení.


 

Nízké náklady na údržbu - vzhledem k dlouhé životnosti je frekvence výměny LED osvětlení velmi nízká, což výrazně snižuje náklady na údržbu a provoz. LED osvětlnění je proto ideální nejen pro domácnosti, ale i pro obtížně přístupná místa jako jsou vysoké stropy, továrny nebo pouliční osvětlení. LED světelná technologie produkuje minimum tepla, takže s sebou nenese další náklady jako je například zvýšený výkon klimatizace.


 

Dobré pro oko - LED osvětlení nemá starty spojené s pomalým blikavým rozsvěcováním jako u zářivky a emitované světlo nezpůsobuje blikací efekt, který je nepříjemný pro oči, zvláště při delším pobytu na takovém světle.


 

Ekologie - LED osvětlení je velmi šetrné k životnímu prostředí, ve srovnání s běžnou žárovkou vypouští při provozu minimum CO2 a dá se recyklovat. LED osvětlení neobsahuje rtuť a těžké kovy. Na životním prostředí nám záleží, proto je naše firma zapojena do systému ekologické likvidace led světelných zdrojů. V našem sídle jsme zřídili místo zpětného odběru všech led světelných zdrojů, které u nás použité můžete zdarma odevzdat nebo k nám zaslat. My poté zajistíme ekologickou likvidaci.


 

Jak vidíte výše, je investice do LED osvětlení výhodnou a rozumnou volbou.

Led žárovky Led žárovky Led žárovky Spolehlivé LED pásky LED žárovky Led žárovky a levné elektro

LEDTechnics CZ s.r.o. | Štefánikovo nám. 18, 586 01 Jihlava | tel. 730 51 41 81

EKO-KOM