>

Dodání a platba

Zásilky zasláme kurýrní službou, která je přiveze na Vámi zadanou adresu doručení. V den, kdy zásilku Top Transu předáme, budete informováni emailem o tom, že následující den bude zásilka doručena. V den doručení Vám přijde SMS s telefonním číslem řidiče, se kterým je možné se dohodnout na době dodání nebo případně odložení dodání na následující den. Řidič Vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat cca hodinu předem. Není tedy nutné celý den čekat, než někdo přijede, budete předem informováni.


Cena dopravného je 79,- Kč s DPH u předem zaplacených dodávek, u dodávek zasílaných na dobírku účtujeme celkem 129,- Kč s DPH. Žádné další poplatky jako balné a podobně si neúčtujeme.

 

Nabízíme také možnost doručení Českou poštou, službou balík do ruky. Cena dopravného je v takovém případě 99,- Kč s DPH u předem zaplacených dodávek, u dodávek zasílaných přes Českou poštu na dobírku účtujeme celkem 149,- Kč s DPH. Žádné další poplatky jako balné a podobně si neúčtujeme.

Další možností je doručení na pobočku Zásilkovna.cz, kde je cena dopravného 49,-Kč s DPH u předem zaplacených dodávek, pokud se jedná o balík na dobírku, tak je cena 69,-Kč s DPH. 

U objednávek nad 999,- Kč s DPH je dopravné ZDARMA.

U velkobchodních objednávek je doprava zdarma nad 5000,- Kč s DPH.
 

Akceptujeme dva způsoby úhrady:

  • převodem na náš bankovní účet - platba předem
  • dobírka

Dojde-li u zálohové platby předem k prodlevě o více než 3 pracovní dny po splatnosti, bude z naší strany objednávka zrušena - nemůžeme blokovat zboží na skladě pro někoho, kdo má problém zaplatit.

Led žárovky Led žárovky LED světla Led žárovky Spolehlivé LED pásky LED žárovky LED A-Z

LEDTechnics CZ s.r.o. | Štefánikovo nám. 18, 586 01 Jihlava | tel. 730 51 41 81